transport i spedycja
ITS Usługi Transportowe Karol Ignasiak

Rok założenia 1995

Nasza firma specjalizuję się w transporcie i spedycji międzynarodowej.

Zajmujemy się przewozem towarów naczepami typu firanka mega do wysokości 3m i ładowności do 25 ton.

Obsługujemy kraje: - Polska - Dania - Niemcy

Posiadamy nowoczesny tabor, ciągniki siodłowe marki Man, Scania i naczepy firanki Schmitz Varios o regulowanej wysokości do 3m i podnoszonym dachu do załadunku co zwiększa wysokość ładowanego towaru z boku.

Nasze naczepy posiadają certyfikaty XL oraz system zabezpieczenia ładunku multilock. Są wyposażone w rozsuwane tylne kłonice co pozwala załadować ładunek o szerokości powyżej 2,48m tyłem co zwiększa możliwości załadunkowe.

Wszystkie pojazdy są pod stałym nadzorem systemów GPS i wyposażone są wysokiej klasy system nawigacji i komunikacji z kierowcami oraz w telefony komórkowe. Każda naczepa wyposażona jest w nowe pasy 500 dan, maty, narożniki, listwy zabezpieczające, linka celna, kosz paletowy oraz wyposażenie ADR.

Posiadamy pozwolenia na przewóz odpadów w krajach: POLSKA, NIEMCY, DANIA.

Posiadamy zezwolenie na przewóz ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego kategorii 3 pod nadzorem Powiatowego Lekarza Weterynarii oraz mamy zatwierdzone pojazdy do transportu surowców spożywczych przeznaczonych do produkcji, a niewymagających chłodzenia podczas transportu przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny.

PUNKTUALNOŚĆ – DOŚWIADCZENIE – I ZADOWOLENIE KLIENTÓW – TO NASZ PRIORYTET

Przez lata prowadzenia działalności nasza firma zdobyła doświadczenie, które teraz wykorzystujemy, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie!

Zapraszam do kontaktu i współpracy!

Karol Ignasiak

transport i spedycja transport i spedycja transport i spedycja transport i spedycja